Тримаються на контролі питання щодо облаштування безпечного освітнього середовища

Шановна батьківська громадськість м. Роздільна!
          Здійснивши моніторинг закладів освіти, які зазначені під дописом голови Одеської ОВА, повідомляємо наступне: так, дійсно, у Роздільнянському ліцеї № 2 відсутнє власне укриття і, щоб вивести дітей на очне навчання (так як це було бажання більшості батьків), було прийнято рішення взяти в оренду окремо розташовану споруду та облаштувати її як найпростіше укриття для учнів, педагогічного колективу та технічного персоналу ліцею.
         Створено комісію, за результатами роботи якої складено відповідний Акт оцінки об’єкта щодо можливості його використання як найпростішого укриття. На об’єкт проведено світло, власними силами закладу прибрано приміщення та прилеглу територію, встановлено пожежний щит, забезпечено питною водою та аптечкою, вогнегасником, рукомийником, встановлено біотуалет, облаштовано місця для сидіння. Разом з тим, згідно з рішенням сесії Роздільнянською міської ради, було виділено кошти на придбання двох швидкоспоруджувальних захисних споруд цивільного захисту модульного типу. Наразі триває тендерна закупівля. Розділяємо Вашу стурбованість, але, аби діти отримували якісні знання, єдине, що залишається в цій ситуації – зачекати до листопада, доки у ліцеї буде встановлено власне модульне укриття. Дуже прикро, що міська влада лише через півтора року війни почала думати про створення безпекових умов для учасників освітнього процесу, хоча відповідні доручення надані ще з квітня 2022 року.
          Щодо закладу дошкільної освіти «Веселка». Тут також відсутнє власне укриття, тож рішенням сесії місцевого органу самоврядування виділено відповідні кошти на придбання швидкоспоруджувальних захисних споруд цивільного захисту. Процедура закупівлі відбулася. Перший модуль наразі завезено, встановлено та облаштовано. Другий модуль доставлять, згідно з договором, 15 вересня 2023 року.
21 вересня на черговій сесії міської ради планують виділити кошти на його облаштування. Коли все буде готово (наголошуємо, що мова йде про безпеку дітей!), садочок знову відкриє двері своїм вихованцям. Додаємо фото до допису, аби не бути голослівними.
      Принагідно обіцяємо тримати на контролі зазначені питання щодо облаштування безпечного освітнього середовища та надалі повідомляти батьківську спільноту про досягнуті результати.
Джерело: Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

Залиште свій коментар