ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ 2023 У РОЗДІЛЬНЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ!

Шановні мешканці Роздільнянської громади!
Запрошуємо вас приєднатися до найбільшого екоруху країни під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» в рамках Всесвітнього дня прибирання 2023, організованого Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine». Ця акція відбудеться 16 вересня у 24 регіонах України з дотриманням обмежень воєнного часу, з урахуванням норм безпеки та географічних особливостей регіонів.
Чому це важливо?
Цей день – це чудова можливість долучитися до міжнародного руху та спільно з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу взяти участь у прибиранні нашого регіону та сприяти чистоті та охороні навколишнього середовища.
Як ви можете долучитися?
Ми закликаємо усіх небайдужих мешканців громади організуватися у своїх населених пунктах та взяти участь у прибиранні. А також просимо керівників підприємств та комунальних установ громади організувати прибирання прилеглих територій.
Якщо ви мешканець міста
Пам’ятайте, що поруч із новими альфатерами розташовані залізні баки для збору пластикових пляшок. Вся зібрана сировина направляється на переробку, тож вона не завершує свій шлях на смітниках. Ми просимо вас не викидати пляшки у звичайний смітник, а утилізовувати їх правильно, складаючи до спеціально виділених для цього баків. Зімніть пляшки, щоб зменшити об’єм – таким чином в баки можна буде помістити більше вторсировини.
Заздалегідь дякуємо усім, хто приєднається до цієї ініціативи. Разом ми можемо зробити нашу громаду чистішою та кращою для всіх нас. Нехай наше місто та села стануть ще красивішими!
Долучайтесь до Всесвітнього дня прибирання 2023 та робіть свій внесок у збереження нашого навколишнього середовища!

Після прибирання будемо раді отримати від вас фідбек у вигляді фотозвіту та невеликого опису події, до якої ви долучились. Відправляти фото можна на офіційну пошту міської ради чи нам у соцмережі.

З повагою – виконавчий комітет Роздільнянської міської ради

Залиште свій коментар