Тренінг щодо наслідків ракетного обстрілу

   У Роздільній відбулося спеціальне тренування комунально-технічної спеціалізованої служби цивільного захисту на тему: «Дії органів управління та формувань цивільного захисту щодо ліквідації наслідків ракетного обстрілу з руйнуванням багатоквартирного житлового будинку та порушенням нормальних умов життєдіяльності населення».

Тренування було проведено на одному із будівельних об’єктів міста, де була розглянута актуальна ситуація щодо організації та проведення рятувальних та інших невідкладних робіт на місці ураження. Учасники заходу мали зіткнутися з рішенням складних і нетипових завдань, діяти в екстремальних ситуаціях, приймати відповідальні управлінські рішення,  підтримувати взаємодію та ефективно співпрацювати між собою для успішної ліквідації наслідків можливої  надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Для цього був ретельно вивчений досвід ліквідації подібних збройних обстрілів у прифронтових територіях, вироблений алгоритм дій міської ради, чіткий розподіл обов’язків, вивчена тактика застосування сил і засобів для оперативного проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

У тренуванні взяли участь близько 50 фахівців різного напрямку діяльності, серед яких були представники оперативно-рятувальної служби, газового господарства, екстреної медицини, правоохоронці, енергетики, працівники формувань цивільного захисту, створених на базі  комунальних служб міста. Головним підсумком тренування стало налагодження чіткої взаємодії дій міської влади з установами, організаціями, підприємствами міста, адже подолати таке важке лихо воєнного характеру можливо лише спільними зусиллями.

При підбитті підсумків проведеного заходу, міський голова Валерій ШОВКАЛЮК відзначив, що такі тренування надважливі для забезпечення безпеки мешканців та оперативного реагування на події, адже в сучасних напружених умовах кожна громада повинна бути здатною ефективно використовувати власні можливості і ресурси для мінімізації наслідків можливих ворожих обстрілів.

Він також висловив щиру подяку всім учасникам тренування за їхню роботу та зусилля, спрямовані на захист життя та здоров’я громадян. На завершення заходу з практичної підготовки фахівців міський голова вручив посвідчення про проходження функціонального навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) з питань цивільного захисту керівному складу виконкому міської ради.

Сергій РЕШЕТНЯК, завідувач пункту (навчально-консультаційного у місті Роздільній) навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області

 

 

Залиште свій коментар