На Одещині розпочав свою роботу вакцинальний автобус

     Нещодавно він був переданий Міністерством охорони здоров’я України, щоб допомогти зміцнити масштабну вакцинацію на Одещині під час війни.
За ініціативою директора Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталії Одарій-Захар’євої, відбувся спільний виїзд до Роздільнянського району працівників Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА, Одеського обласного центру громадського здоров’я, Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.
Делегація, разом із начальником районної військової адміністрації Сергієм Приходьком, відвідала Великоплосківську територіальну громаду з метою проведення вакцинальної кампанії проти COVID-19 та рутинної імунізації та теж прийняли участь у вакцинації.
💬 «Вкотре нагадуємо, що більшості інфекційних захворювань можна запобігти шляхом вакцинації. Тож закликаємо всіх мешканців Одеської області бути відповідальними та пройти всі необхідні щеплення. Війна – не причина відкладати щеплення. Бережіть своє життя на здоров’я», – зазначила Наталія Одарій-Захар’єва.
🚨 Відзначимо, на цьому тижні МОЗ України передало до ДУ “Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України” 4 автобуси Ankai, для проведення вакцинальної кампанії проти COVID-19 та рутинної імунізації під час війни. Вони забезпечать більш легкий доступ до вакцин проти хвороб, які можуть виявитися смертельними.
☝🏻 Особлива увага буде приділятися вразливим групам населення, людям похилого віку, внутрішньо переміщеним особам, людям з хронічними захворюваннями, а також тим, хто проживає у віддалених і важкодоступних районах.
За матеріалами Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації
Джерело: Роздільнянська районна військова адміністрація

Залиште свій коментар