Пам’яті земляка-Героя Євгена Бойка

Чергова страшна звістка з фронту сколихнула Степанівську громаду – у важкому бою, захищаючи незалежність та суверенітет нашої держави, в м. Вугледар Донецької області загинув наш земляк, житель села Марківка, старший оператор протитанкового відділення батальйону морської піхоти БОЙКО Євген Олександрович.

Молодий, сповнений сил та бажання жити, нещодавно Євген створив сім’ю. Як і кожен справжній українець, будував грандіозні плани на майбутнє. І серед цих планів – жити у вільній та незалежній країні.

21 березня 2022 року він долучився до лав наших відважних захисників, щоб виборювати свободу своєї Батьківщини, щоб назавжди вигнати ворога з Української землі. Дуже чекав народження донечки, мріяв про щасливі посмішки своїх рідних – коханої дружини Тетяни, матері Ольги, батька Олександра та всієї великої дружньої родини. На жаль… на їх очах зараз гіркі сльози втрати.

Нашому відважному та хороброму Воїну, який став до Небесного Війська, тепер назавжди 30. Низько схиляємо голови перед пам’яттю про Героя Євгена Бойка, ніколи не забудемо його безцінний подвиг заради мирного неба в рідній Україні, заради кожного з нас.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Тетяні, батькам Ользі та Олександру, всій великій родині, побратимам, друзям. Світла пам’ять Євгену та усім Героям, які пішли у Вічність, захищаючи рідну землю, нашу Україну. Вічна слава героям! Герої не вмирають!

Залиште свій коментар