Ти знаєш, що ти – людина?

Повертаючись до надрукованого

У НОМЕРІ газети від 13 січня ми порушили багаторічну проблему сміття в Роздільній. Навіть «пропіарили» одну місцеву пані, яка трохи не донесла пакет з рештками до сміттєзбірника. Також згадали про стихійний смітник у приватному будинку поруч з Роздільнянським ліцеєм № 1.


Читайте також: Як деякі роздільнянські господині сміття викидають


Комунальники одразу відреагували на проблему і прибрали сміття біля навчального закладу. Та й пакет пані десь подівся… Мабуть, сам добіг до урни, бо соромно стало. Але не факт, що прибране місце знов не засмітять ну дуже не культурні мешканці нашого міста. І якщо комусь хочеться стати «зіркою» мережі, то несіть ваш непотріб, і пам’ятайте: вас знімає прихована камера!

Кожен, хто залишає після себе сміття вважає, що воно (сміття) само собою десь дінеться, але не кожен усвідомлює, що тільки разом ми можемо зробити наше місто чистим. Всі хочуть, щоб вулиці, парки були чистими та впорядкованими, але не треба сподіватися на когось. Слід розпочати з самого себе, адже від кожного жителя залежить чистота, порядок та краса рідного міста.

Чистота – це не тільки запорука здоров’я, це ще й прояв моральності людини. Неправий той, хто думає, що прибирати – це не його обов’язок. Кожна вихована людина має дбати про добробут та чистоту не лише свого власного дому та двору, але й про інші території поза межами обійстя. Тому не слід перекладати спільну проблему на чиїсь плечі. Вкотре переконуємося, що вислів «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» свою актуальність не втратить ніколи.
Тож, шановні мешканці Роздільнянської громади, давайте не смітити там, де живемо, і поводитися із сміттям, відповідно до чинного законодавства.
Наш кор.

Залиште свій коментар