Тематичний концерт “Мова єднання”

Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська.

Земля українська стародавня, така ж давня й наша мова. Учені довели, що вік нашої мови – сім тисяч років. Із покоління в покоління, у часи розквіту та падіння передавали нам предки цей скарб. Народ плекав рідну мову в піснях, легендах, переказах та передавав від роду до роду, щоб не загинула.

Для нас рідна мова – це гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови у Роздільнянському Палаці культури відбувся тематичний концерт «МОВА ЄДНАННЯ».

У залі зібралась учнівська молодь Роздільнянщини, вчителі, місцеві мешканці та гості міста. Ведучими та натхненниками заходу виступили Владислав Сіміцар та Олена Лисиця.

Присутні зустрічали оплесками творчі колективи Роздільної. В програмі пролунали народні та сучасні композиції, поезія, гуморески, виступили хореографічні колективи. Окрім пісень та танців, ведучі заходу перевірили, як роздільнянці та гості нашого міста володіють державною мовою, організувавши тематичну вікторину.

У залі панувала затишна атмосфера, а від глядачів лунали слова подяки організаторам тематичного заходу.

Сьогодні українська стала мовою спротиву російській агресії. Вона – маркер, який вказує на нашу ідентичність, вона об’єднує і надихає. Українська мова є фундаментом існування української нації і держави.

Занепадає мова — зникає і нація. Мова без своєї держави беззахисна і згасає. А краща мова єднання – це українська. Україна є непереможною країною! Слава Україні! Нехай панує українська мова!

Наш кор.

Залиште свій коментар