Пам’яті земляка-Героя Михайла Фокши

Страшні звістки одна за одною надходили до нашої громади протягом минулого тижня. Клята війна забирає найкращих – мужніх, відданих своїй Батьківщині, відважних воїнів-земляків. Гинуть чоловіки, батьки, сини… Невимовнa втрaтa, пекучий біль, сум, сльози, розпач рідних і близьких, друзів і знайомих, просто небайдужих мешканців Роздільнянської громади… Прикрo і бoлячe, бo гинуть сміливі вoїни та справжні патріoти! Вічна пам’ять Героям!

У війні з рашистами в результаті військових дій від вогнепальної зброї в районі населеного пункту Соледар Донецької області загинув наш земляк – житель с. Буцинівка, солдат, бойовий медик ФОКША Михайло Іванович (1987 р.н.).

 

Михайло загинув 9 січня 2023 року. Привезли тіло загиблого на рідну землю 24 лютого. Навкруги смуток, біль та туга.

З прапорами та квітами вишукувались у живий коридор жителі с. Петроєвдокіївка. Провести в останню путь зібралася й уся Буцинівська громада.

У місцевому храмі відбувся чин відспівування захисника. Хороброго воїна поховали у рідному селі Буцинівка.

Найважче усвідомити втрату давалося батькові, якому довелося ховати рідного сина. Сумуємо разом із рідними та близькими, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Михайла знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Залиште свій коментар