«Я прошу у Бога лише здоров’я та миру!»

СТЕПАНІВСЬКА громада багата прекрасними людьми. Ми славимо і вітаємо гарну жінку – ювіляра нашого краю, жительку с. Степанівка, ветерана праці, шановну Наталю Іванівну Попову (23.02.1948 р.) з 75-річним ювілеєм!

Щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, гарного настрою, радості, всього найкращого в житті!

У кожної людини є своя дорога життя. У Наталі Іванівни – особлива. Промениста, осяяна світлом, чиста і добра душа чудової жінки зігріває усіх, хто поруч з нею живе. Скільки милосердя, доброго ставлення до людей, працьовитості, відважної сміливості, бажання прийти на допомогу ділом і словом тим, хто її потребує, що просто диву даєшся! У цієї маленької, худорлявої, мудрої, скромної жінки, наче сонечко божественне, сяє у серці любов до людей, з мудрим розумінням – жити і працювати, бути корисною своїм близьким, сусідам, своєму народові.
Дитинство і юність запам’ятались радісним навчанням у школі та технікумі. Життя молодої, гарної дівчини змінилося одразу, як зустріла свого майбутнього чоловіка і приїхала жити на його батьківщину – у село Бузинівку (зараз Степанівка). Сім’я поповнилася дітьми. У турботах, у праці промайнуло життя, яке стало справжнім випробуванням на мужність
і силу волі. Як знаємо, біда зазвичай не приходить сама. В один рік Наталя Іванівна поховала матір, чоловіка, двійко вже дорослих дорогих талановитих дітей. Залишилась сам на сам із сердечними хворобами, які вели в небуття. Велика духовна сила любові до людей перемогла і стала тим життєвим стрижнем, її особистим кредо – жити для блага людей, допомагати іншим, бути потрібною. На таких сильних духом людях завжди жив і виживав у важкі часи народ. Наталя Іванівна доглядає за дітьми, коли молоді батьки на роботі, господарює в домі, на присадибних ділянках.

Вона завжди активна в громадській діяльності села. Робота розподілена на багато днів вперед. З вірою у серці часто чуєш від неї слова: «Я прошу у Бога лише здоров’я та миру!».

Дорога Наталє Іванівно! Від імені ветеранів праці, сусідів, односельців, рідних Вам людей, друзів прийміть низький уклін і велику подяку за сердечність, теплоту, любов і повагу до людей, за все, що Ви робите для громади.
Окрилена Душа із сонячним промінням
Сяє світлом, радує в путі.
Крильми, як птахою, літає низько,
То підіймається до неба висоти.
І бачить все божественно і ясно,
Як треба жити праведно в житті:
Творити і любити, і з почуттям,
Дарити людям щастя для душі.
Велика мудрість з вами, Наталє,
Була і є безцінною завжди,
Роки, які не старять і в надії
Дають благословення праці на землі.
Дай Боже, Вам залишитись такою,
Яка Ви є – у мирі й доброті,
Здоров’я, щастя Вам і довгі роки
Та ніжних квітів – першоцвітів у красі!
З вітаннями та великою повагою – Степанівська громада

Залиште свій коментар