Станом на 27 квітня всі тести на СОVID-19 на Роздільнянщині – негативні

Як ми знаємо, нещодавно на території нашого району було виявлено три випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Для з’ясування ситуації, яку ми маємо на сьогодні, 27 квітня, ми звернулись до в.о. генерального директора Роздільнянської центральної районної лікарні Дмитра Кущенко.
Дмитро Сергійович повідомив, що всього до Одеського лабораторного центру було відправлено біологічний матеріал 77 осіб, які мали ризик зараження СОVID-19. Для його збору було здійснено 14 виїздів мобільних бригад по району. Всі отримані відповіді – негативні. Тобто наразі на Роздільнянщині немає лабораторно підтвержених фактів захворювання на коронавірус.
Щодо трьох осіб, які мали лабораторно підтверджене захворювання на СОVID-19, то повторні їх тести показали вже негативний результат. Це свідчить про те, що хворі пройшли правильний курс лікування та успішно побороли хворобу.
Дякуємо нашим медикам за професійність та відповідальність. Та нагадуємо всім: дотримуйтесь необхідних заходів безпеки для того, щоб більше ця біда нас не торкнулась! Бережіть себе та оточуючих і будьте здорові!

Коментарі

 • Alex Cruz

  хворий вважається таким що одужав у разі 2 негативних ПЛР тестів,що проведені послідовно
  з інтервалом не менше ніж 24 години!
  (ЦГЗ МОЗ України від 23.04.2020 року №2110)
  Доктор немного поспешил.Первомайская маевка
  отменяется!

Залиште свій коментар