Що з водою у Роздільній?

Вже декілька днів поспіль у м. Роздільна існує проблема з постачанням води. До редакції з різних куточків міста надходять повідомлення від обурених роздільнянців. Щоб з’ясувати ситуацію, ми звернулись до директора КП «Роздільнаміськводоканал» Геннадія Кінаша.
Як зазначив Геннадій Володимирович, жодної аварії на водомагістралях немає. Система водозабезпечення працює у штатному режимі та на максимальну потужність. Причиною перебоїв із водопостачанням є збільшення споживання води серед населення в декілька разів (в умовах підвищення температури повітря), що призводить до її відсутності на кінцевих точках.

Геннадій Кінаш також звернувся до мешканців міста з проханням заощадливіше використовували воду, а інформацію про тих, хто зловживає нею (особливо полив городів), надавали КП «Роздільнаміськводоканал» для з’ясування обставин та врегулювання ситуації.
За словами керівника, в разі необхідності додаткового водопостачання «Водоканал» готовий підвозити цистерни з водою до мешканців міста, які цього потребують.

Телефон КП «Роздільнянський міський водоканал» 5-03-47.

Коментарі

Залиште свій коментар