Оздоровчий табір «Веселка»

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Щороку у Роздільнянській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 після закінчення навчальних занять працює оздоровчий пришкільний табір «Веселка». Цього року його відвідували учні, батьки яких не спроможні відправити дітей на відпочинок далеко від дому.

Школярі мали змогу побавитися, помандрувати у світ цікавого, посмакувати морозивом, фруктами. Для дітей проводилися різноманітні ігри, конкурси, змагання. Вихователі організували подорож до міського дитячого майданчика. музичний вернісаж, кінофестиваль «Веселик» та інше.

У вільний час діти із натхненням займались творчістю, грали в настільні ігри. На зустрічі з працівниками Роздільнянського місцевого центру з надання БВПД був проведений практикум із правил їзди на велосипедах. Найголовніше для нас – це створення безпечних, якісних умов перебування школярів в пришкільному таборі.

Літній відпочинок – це невід’ємна складова частина всієї життєдіяльності дитини, у якій гармонійно поєднуються духовно-естетичні, пізнавальні, моральні чинники.

 

 Директор школи Букреєва Лідія Станіславівна,

начальник табору Шипкова Тетяна Сергіївна.

Залиште свій коментар