Разом ми – сильні

День Гідності та Свобо́ди – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Воно було встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, згідно з указом Президента України Петра Порошенка «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свобо́ди, у райцентрі, біля пам’ятної стели воїнам АТО, що цього року була встановлена навпроти Роздільнянського НВК № 1, відбувся мітинг «Разом ми – сильні».

Пам’ять про тих, хто поклав своє життя у боротьбі за нашу з вами свободу та суверенність рідної держави, роздільнянці вшанували хвилиною мовчання. До меморіальної стели воїнам АТО та пам’ятної плити Сергію Іщенку лягли квіти від мешканців міста на знак пам’яті та шани.

Наш кор.

Залиште свій коментар