Хвала рукам, що пахнуть хлібом!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими людьми. Наша держава була і є осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Такими теплими словами розпочався в Щербанській ЗОШ захід «Хвала рукам, що пахнуть хлібом», присвячений Дню працівника сільського господарства. На свято заздалегідь були запрошені всі робітники та пенсіонери ДП ДГ ім. О.В. Суворова.  Дівчата в українських костюмах зустрічали гостей привітаннями та запрошували до святково прибраної актової зали.

Як водиться на Україні, свято розпочалося привітанням гостей запашним короваєм та піснею « Зеленеє жито, зелене», у виконанні учениці 7 класу Лілії Шпігель.

Відвідувачі «Літературного гуртка», під керівництвом О.В. Крайнової, прочитали багато різноманітних тематичних віршів про трударів-аграріїв, водіїв, трактористів, робітників ферм. Приємним сюрпризом для всіх присутніх стала презентація «Куточка хліба» – «Хліб на столі – лад у сім’ї», у виконанні учениць 7 класу Валерії Барбенягре та Вікторії Комашко. Дівчата розпочали роботу у куточку хліба з дня його заснування та поповнюють його новими експонатами. Зараз триває процес над творчою дослідницькою роботою «Рецепти хліба нашого села», під керівництвом Л.В. Ясинської.

Справжніми перлинками заходу стали подарунки від танцювального колективу «Натхнення»: « Ми – українці», «Коломийка», «Василина», «Моя любов – Україна», які милували не тільки око, а й пробудили почуття гордості за нашу націю в серцях присутніх.

 Не відступаючи від традицій, згадали і родину, осередок звичаїв та досвіду, який передається від батьків дітям, берегиню роду та найріднішу людину в житті кожного з нас – маму. Пісня «Мамині очі», у виконанні Вікторії Комашко, двічі володарки Гран-прі конкурсу «Дебютна весна», викликала спогади про батьківську хату, родину, рідну неньку.

Як справжні господині, після урочистої частини, дівчатка пригостили усіх присутніх гарячим чаєм з короваєм та домашньою випічкою.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються життя плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту Роздільнянщини та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а рідні люди живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї .

О.Крайнова,

педагог-організатор Щербанської ЗОШ.

Залиште свій коментар