Профілактика  булінгу  в Степовій ЗОШ

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Попередити булінг можна, тому важливо навчитися  розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

      У межах Всеукраїнського тижня з протидії булінгу у Степовій ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 5-11 класів  проведено низку правопросвітницьких заходів, спрямованих на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу та формування нетерпимості до цього явища, а це –  антибулінгові заходи (тематичні уроки та класні години: «Що таке булінг?»,  «Безпечна школа»; обговорення «Я маю право!»); перегляд тематичних відеороликів.

      Старшокласники під час тренінгового уроку «СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» вчилися розрізняти категорії та види булінгу; виконували різні завдання та вправи; вчилися підтримувати стосунки з усіма учасниками колективу. Найактивнішими учнями  тренінгового уроку були: Руснак Н.-11 клас, Зуйков Д. – 11 клас, Степко А. – 9 клас, Зуйков О. – 9 клас, Луганський І. – 9 клас, Войтова А. – 9 клас та інші.

    Ми  переконані, що кожен із нас  прагне, щоб оточуюче  середовище  стало територією Добра, Розуміння, Доброзичливості, і досягти цього можна тільки спільною роботою. Тому, пам’ятаймо  правило, яке називають Золотим: «Усе, що хочете аби робили вам люди, те робіть їм  і ви!»

 

Адміністрація Степової ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

 

Залиште свій коментар