ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ДИТЯЧИХ САДКІВ РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ

Роздільнянський МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області інформує про незадовільний протипожежний стан дошкільних навчальних закладів Роздільнянського району. Так, за результатами останніх перевірок виявлені порушення вимог норм та правил пожежної безпеки, що створюють загрозу життю дітей, та перешкоджання гасіння пожежі.

Зокрема дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Ромашка» с. Болгарка не забезпечений зовнішнім протипожежним водопостачанням від пожежних водойм та гідрантів, дерев’яні конструкції горищних приміщень не оброблені вогнезахисним розчином, відсутній блискавко захист, з’єднання електропроводів здійснено методом скрутки, сигнал від системи автоматичної пожежної сигналізації не виведено на пульт централізованого пожежного спостереження.

Дошкільний навчальний заклад загального розвитку «Сонячна гронка» с. Кучурган не забезпечений зовнішнім протипожежним водопостачанням від пожежних водойм та гідрантів, дерев’яні конструкції горищних приміщень не оброблені вогнезахисним розчином, відсутній блискавко захист, приміщення електрощитової не відокремлено від інших приміщень протипожежними перешкодами, сигнал від системи автоматичної пожежної сигналізації не виведено на пульт централізованого пожежного спостереження.

Дошкільні навчальні заклади №1, №4 та №6 м. Роздільна не забезпечені зовнішнім протипожежним водопостачанням від пожежних водойм та гідрантів, дерев’яні конструкції горищних приміщень не оброблені вогнезахисним розчином. У ДНЗ №6 «Оленка» система внутрішнього протипожежного водопроводу знаходиться в неробочому стані, приміщення електрощитової не відокремлено від інших приміщень протипожежними перешкодами.

Наявні порушення пожежної безпеки не виконуються протягом тривалого часу та створюють загрозу життю дітей. За результатами перевірок керівникам дитячих закладів вручено приписи на усунення зазначених порушень та направлено відповідні матеріали до адміністративного суду на призупинення діяльності.

Роздільнянський МРВ

ГУ ДСНС України  в Одеській області.

 

Залиште свій коментар