Осінь завітала в гості в дитсадок с. Болгарка

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує вже третій місяць. Золота, пишна, щедра, багата. Такими словами називають її люди. Осінь — щедра господиня. Вона пригощає нас рум’яними яблуками з медовими грушами, гарбузовою кашею з квашеною капустою. Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом.

      У святково прикрашеному залі на дітей чекали справжні дійства. Малюки групи «Чомучки» під керівництвом вихователя  Оксани Сергійчук і музичного керівника Світлани Шайгородської подарували батькам і гостям свято « Осінь в гості завітала». Діти за допомогою пісень, таночків, віршиків, музичних ігор. показали, які знання , пісенні та хореографічні вміння здобули в дошкільному закладі, а також поділилися гарним настроєм із присутніми.

   Малюки, вбрані в різнобарвні костюми різних овочів, були справжніми представниками осінньої природи, даруючи позитив, радість, красу.

    Вихователі та музичний керівник допомогли дітям краще пізнати осінню пору, навчивши співати пісеньки «Осіння казка», «Осінь, осінь вже прийшла». Батькам і гостям надзвичайно сподобалися святкові номери, які  підготували їм дітки.

   Роль Осені виконала Світлана Шайгородська, Капітошки – вихованець старшої групи Ростислав Шмаленко, який прекрасно зіграв цю роль.

   Під час свята діти з великим задоволенням грали з Капітошкою цікаві ігри , брали участь в конкурсах та змаганнях.

      Дітки старшої групи «Сонечко» та всі гості побували на справжньому осінньому ярмарку (вихователь Марина Желіховська). Хлопчики і дівчатка завзято   пригощали присутніх зібраними своїми руками з городу овочами і фруктами, а також показали себе справжніми артистами в декламуванні віршів, у  пісенях, танцях.  Найбільше аплодисментів глядачів було представлено дитячому ансамблю, який зачарував своєю грою на музичних інструментах.

   Колектив дитячого садка тісно співпрацює з колективом ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Болгарка, а тому самі відповідальні та головні ролі свята Господаря та Господині зіграли учні школи Святослав Коваль та Тамара Желіховська.

    Яскраві та оригінальні костюми дошкільників, тематично оздоблена зала створили незабутню атмосферу.

   – Дуже приємно спостерігати, як  розкривають свої таланти наші дітки та велике спасибі усім причетним до організації заходу: працівникам закладу, дітям, батькам, батьківському комітету  за те, що свято залишило гарні враження  , –  висловила голова батьківського комітету Катерина Форостенко

Завершила веселе свято щирими побажаннями батькам та гостям  Єгорівський сільський голова Г.П.Караман, а дітки ласували запашними яблуками, якими почастувала щедра Осінь.

                                                                              Г.І. Мачулка,

   завідуюча дитсадка

Залиште свій коментар