Про дороги Роздільнянського району, відео

8 червня на позачергову  сесію Роздільнянської районної ради завітали активісти нашого краю, аби привернути увагу керівництва району та області до проблеми стану доріг Роздільнянського району та домогтися ремонту. Нещодавно також відбувалися дві акції з цього наболілого для Роздільнянщини та її жителів питання, адже стан дорожнього покриття вкрай поганий.

Роз’яснення надавав присутнім заступник начальника служби автомобільних доріг Одеської області, запрошений на сесію районної ради.

Як результат обговорення необхідності ремонту доріг району, зокрема, ділянки дороги Роздільна – Єреміївка, присутнім на сесії активістам голова РДА Н.В. Бараненко заявила, що 20 червня заїде техніка і розпочнуться ремонтні роботи. На підтвердження цих дій голова ГО “Авто-Євро-Сила” Володимир Станішевський запитав у очільниці РДА чи готова вона, якщо не розпочнуться роботи, написати заяву про відставку, на що отримав схвальну відповідь.

Депутатами в черговий раз було прийнято рішення про підтримку звернення до вищих органів влади щодо визнання доріг району непроїзними з метою врегулювання ситуації та відповідних дій.

Крім того, депутатом районної ради В.М. Земським була внесена пропозиція про включення до порядку денного питання щодо оголошення недовіри голові районної ради Ф.В. Сігалу. Депутат районної ради С.В. Маслов відзначив, що, у такому випадку, потрібно включати питання про оголошення недовіри голові райдержадміністрації Н.В. Бараненко також, через відсутність злагодженості у роботі цих гілок влади. Дані пропозиції про внесення змін до порядку денного не набрали достатньої кількості голосів, а отже, не розглядалися.

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар