У Роздільнянському районі відкрито військово-патріотичний табір

7 червня у с. Кам’янка відбулося урочисте відкриття військово-патріотичного табору “Патріот” для учнів загальноосвітніх закладів Роздільнянського району, як юнаків, так і дівчат.

 Цей табір відкривається з метою органцізації літнього дозвілля та виховання  в молоді патріотизму, мужності, витривалості та військових навичок тощо. На території Роздільнянщини працює не перший рік, однак, цього разу діти проходитимуть курс підготовки за денною формою, а на ніч повертатимуться додому.

Всього планується оздоровити 90 школярів за дві зміни. В першу зараховано 45 курсантів, якими опікуватимуться фахові інструктори.

З районного бюджету на організацію роботи табору “Патріот” передбачено фінансування у розмірі 174 тисячі гривень.

Програма цікава та насичена і передбачає багато корисних заходів для юних патріотів.

Привітали  школярів з цією подією голова районної ради Ф.В. Сігал, заступник голови райдержадміністрації Н.І. Тарнавська, начальник відділу освіти РДА Н.В. Красножон та в.о. директора КУ “Районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти” М.Д. Сухий.

Крім того, слід відзначити, що з метою оздоровлення учнівської молоді в літній період Роздільнянщини працюватимуть ще 23 пришкільні табори і один при Роздільнянській ДЮСШ – “Чемпіон”.

Залиште свій коментар