«KOLIR FEST – 2018» СТАРТУВАВ У РОЗДІЛЬНІЙ

9 червня, в рамках святкування Дня молоді та літнього відпочинку дітей, вперше у нашому рідному місті, на площі біля районного Палацу культури, відбувся яскравий музичний фестиваль «Коlir Fest». На нього завітало багато хлопчиків та дівчаток Роздільнянщини, разом з їхніми батьками. Усі присутні – в гарному настрої та готові до  колорового «божевілля».

 Фестиваль проходив за підтримки голови районної ради Ф.В. Сігала. Організаторами було наголошено , що фарба цілком безпечна і легко змивається та усувається з одягу під час ручного прання. Адже палітра кольорів, яка цього дня розгорнулася на площі, вражала та заряджала позитивом усіх присутніх.

Учасники фестивалю охоче обсипали один одного різнокольоровими спеціями, яскравими фарбами Холі, через що «Коlir Fest» ще називають Фестивалем Фарб Холі.

Крім того, чудового настрою додавали жива музика і артисти, різноманітні конкурси для дітей, як танцювальні, так і вокальні, та багато інших цікавинок, передбачених в рамках цього заходу. А ще розфарбовані учасники радо робили селфі на згадку.

Свято тривало декілька годин і, безсумнівно, залишило незабутні враження та позитивні емоції та завершилося святковою дискотекою.

Залиште свій коментар