13 вересня – День перукаря!

13 вересня своє професійне свято відмічають стилісти-парикмахери – День перукаря. Це саме ті фахівці, хто робить ваше волосся здоровим та красивим, а також колористи, барбери та інші спеціалісти.

Термін «перукар» бере своє коріння від німецького поняття, яке визначає спеціаліста по роботі з перуками. Цікаво, що в Німеччині цей термін давно не вживається та вважається застарілим.

Ще у Давньому Єгипті існували подібні послуги. Саме ця країна вважається батьківщиною перших професійних майстрів з укладання зачісок. Не відстала і стародавня Греція, де для цих послуг спеціально навчали рабів.

НАЙВІДОМІШІ ПЕРУКАРІ
В сучасному світі майстрів-перукарів багато, а найдорожчий з них – Россано Ферретті. Ціновий діапазон його послуг сягає 5000-27000 доларів.
Ще один перукар відомий всьому світі своїм віком. Ентоні Манчинеллі був найстарішим у світі майстром, навіть після досягнення 100 років він працював з людьми.

Вітаємо з професійним святом, Днем перукаря! Нехай рука буде легкою, думки – креативними, ідеї – приголомшливими. Хай будуть ножиці гострими та швидкими! Нехай нелегка праця винагороджується вдячними посмішками клієнтів і, безперечно, солідною зарплатою.

Залиште свій коментар