Петро Порошенко офіційно звільнив Степанова з посади голови Одеської ОДА

Відповідний указ № 119/2019 від 10 квітня розміщений на сайті глави держави.

“Звільнити Степанова Максима Володимировича з посади голови Одеської обласної державної адміністрації”, – йдеться в документі.

Крім того, указом № 120/2019 від 10 квітня тимчасово покладається виконання обов’язків голови Одеської ОДА на першого заступника Сергія Паращенка.

Як повідомляв УНІАН, 10 квітня Кабінет Міністрів України схвалив рішення про відставку голів Херсонської та Одеської обласних державних адміністрацій Андрія Гордєєва і Максима Степанова.

Напередодні Петро Порошенко своїм указом від 6 квітня відсторонив Максима Степанова від посади голови Одеської облдержадміністрації та призначив першого заступника Сергія Паращенка виконуючим обов’язки голови ОДА. У свою чергу, Максим Степанов відмовився залишати посаду голови Одеської ОДА, назвавши незаконним указ Петра Порошенка про відсторонення. Зокрема, як зазначив М. Степанов, звільняти і призначати голів адміністрацій президент може винятково за поданням Кабміну. При цьому М. Степанов підтвердив, що йому було «зроблено пропозицію» написати заяву за власним бажанням.

Залиште свій коментар