Бути прикордонником – престижно

У м. Роздільна створено відділ прикордонної служби. Набирають штат працівників

Адміністративна будівля відділу прикордонної служби «Роздільна» знаходиться в районі залізничного вокзалу. Наразі там тривають ремонтні роботи. До відділу структурно відносяться відділення інспекторів прикордонної служби «Лучинське», «Степанівка», «Кучурган», «Лиманське».

Мешканці м. Роздільна та Роздільнянського району наразі мають непогану можливість працевлаштуватись у новоствореному відділі на службу за контрактом.

Прикордонник, який щойно влаштувався на службу та підписав контракт, отримує одноразову виплату після підписання контракту в розмірі майже 17 тис. грн, щомісячну зарплату від 10 тис. грн на місяць, яка збільшується з вислугою років та у разі підвищення по службі, гарантована щорічна виплата на оздоровлення в розмірі зарплати та виплата матеріальної допомоги. Також виплачується компенсація за піднайом житла. Прикордонник забезпечується безкоштовним одягом та харчуванням. Має інші пільги та переваги передбачені законодавством.

Прикордонником можуть стати: громадяни України, віком від 18 до 55 років, у яких не було судимості; за станом здоров’я є придатними до військової служби; мають позитивні характеристики за місцем проживання. При влаштуванні кандидат сам обирає собі місце служби за контрактом серед наявних вакантних місць. Термін дії першого контракту ­ три роки. З вислугою 25 років ­ вихід на пенсію.

Перелік спеціаль­ностей: інспектор прикордонної служби, дільничний інспектор прикордонної служби, кінолог, водій, моторист, зв’язківець, оператор, фельдшер, кухар, діловод, черговий підрозділу, технік.

Звертатись до центру комплектування прикордонної служби за тел.: 095­41­67­704, 097­33­26­148 або безпосередньо до керівництва відділу прикордонної служби «Роздільна», який на даний час знаходиться в приміщенні відділення інспекторів прикордонної служби «Степанівка» в с. Степанівка.

Геннадій Ратушняк,

старший офіцер центру комплектування прикордонної служби.

Залиште свій коментар