Передплата-2017: залишайтесь з нами!

 

Дорогі передплатники та читачі районного часопису!

До нового року залишилося зовсім мало часу. Ми поспішаємо завершити всі справи, щоб увійти у 2017 рік із чистою душею. Серед буденних турбот не забудьте передплатити районну газету. Якщо ви вболіваєте за справи в районі, здійснення нагальних реформ, поліпшення добробуту людей, ви – наш спільник. Стоячи на державницькій позиції, ми, як і раніше, намагатимемося висвітлювати події з різних точок зору, аби сприяти прийняттю найоптимальніших рішень.

Ми доклали максимум зусиль, щоб цього року не підвищувати вартість передплати. Тому ціна районки на наступний рік залишається незмінною – 9,50 грн на місяць, без урахування поштових послуг. До речі, про поштові послуги: робимо все можливе, аби вплинути на своєчасну доставку газети до населених пунктів нашого району, але ситуація не радує. Вже на початку цього передплатного року виникла проблема із постачанням суботнього номера газети по селах нашого району. У зв’язку зі зміною маршруту поштової експедиції (через економічну невигідність попереднього маршруту), наші передплатники отримують часопис у понеділок. Лише мешканці м. Роздільна мали у своїх поштових скриньках “Вперед” вчасно. Однак, наприкінці року ситуація погіршилась ще більше. Тепер з’явилися проблеми і з деякими ділянками  у місті. Повірте, ми, як і ви, зацікавлені в оперативності пошти, а її новий графік роботи нищить усю нашу працю, бо намагаємось писати оперативно, аби якнайшвидше донести до вас інформацію.

З нового року трохи зміниться внутрішній зміст газети. Для наших передплатників у 2017 році чекає чимало сюрпризів, нові рубрики, лотереї тощо. Для вас, наші дорогі, започатковуємо рубрики: “Українці, які здивували світ”, “Таємниця твого імені”, в якій будемо нагадувати, хто і коли святкує іменини та що означають ваші імена; “Дитяча сторінка” з цікавинками, загадками, ребусами, розмальовками для наших маленьких роздільнянців; “Новини зірок шоу-бізу”, де ви зможете дізнатися про світське життя співаків, спортсменів, політиків та інших особистостей.

Не забувайте, що газета твориться не лише журналістами, а й великим колом позаштатних кореспондентів. Надсилайте нам новини зі своїх населених пунктів, розповіді про кращих земляків, поділіться з нами своїми думками, враженнями, проблемами, якщо гадаєте, що це знайде відгук серед читачів. Співпраця допоможе стати газеті кращою, цікавішою, змістовнішою. Сподіваємось на вашу підтримку.

Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

Наталія БУКОВСЬКА, головний редактор газети “Вперед”.

 

Залиште свій коментар