У Роздільній встановлять пам’ятник воїнам АТО

У вівторок, 6 грудня, вся країна відзначає День Збройних Сил України. Роздільнянці цього року відзначили його з великою повагою до українських військових, віддавши данину їх мужності та самопожертві. Найперше, згадали загиблих за суверенну цілісність України. Вшанували їх хвилиною мовчання.

Визначним цей день став для нашого міста ще й тому, що було закладено та освячено капсулу на місці, де встановлюватимуть пам’ятник воїнам АТО (навпроти входу до школи-гімназії №1). Участь у дійстві взяли військові Роздільнянщини, керівництво міста та району, представники громадських організацій, учнівської молоді та інші. Право закласти капсулу надали військовому комісару Роздільнянського району, полковнику Олегу Номеровському, голові ГО «Ветерани АТО Роздільнянщини»  Владиславу Стоянову та міському голові В.О. Шовкалюку.  Церемонію освячення провів настоятель Свято-Миколаївського храму, отець В᾽ячеслав (Ткаченко). Після чого до місця, де в майбутньому буде пам’ятник героям АТО, присутні поклали квіти.

   роздільна день збройних сил україни

раздельная осящение капсулы на месте памятника героям АТО

раздельная капсула для памятника героям АТО

раздельная день зсу

раздельная день вооруженных сил

Урочиста ж частина святкування відбулася вже в актовій залі школи-гімназії №1 м. Роздільна. Багато теплих слів, побажань миру линуло на адресу військовослужбовців Збройних Сил України, серед яких і безпосередні учасники АТО на Донбасі, які мужньо стали на захист України. Привітали та вручили заслужені нагороди, грамоти, подяки роздільнянцям, які обрали таку непросту, проте важливу для держави справу як  захист Вітчизни, зокрема, військовий комісар Роздільнянського району, полковник Олег Номеровський,  голова районної ради Фелікс Сігал, в.о. голови районної державної адміністрації Дмитро Цибенко, міський голова Валерій Шовкалюк, голова ГО «Ветерани АТО Роздільнянщини» Владислав  Стоянов.

Яскраві номери художньої самодіяльності продемонстрували вихованці Центру творчості дітей та учнівської молоді.

Участь в заходах взяла мати загиблого нашого  земляка – героя Сергія Іщенка, який віддав життя захищаючи територіальну цілісність українських земель. Колеги-військові та цивільні роздільнянці вшанували пам’ять про нього, його подвиг, поклавши квіти до меморіальної дошки, встановленої при вході до школи-гімназії №1 м. Роздільна.

раздельная фото

раздельная фото

раздельная фото день вооруженных сил украины

раздельная фото

роздільна день зсу

 

Залиште свій коментар