Готуємось до Нового 2017 року

Ось і прийшла зима. Перший її місяць ми звикли проводити у підготовці до новорічних свят. У суботніх випусках нашої газети започатковуємо дану рубрику, в якій будемо вас налаштовувати на святковий настрій.

Чи знайдемо в січні час для роботи?

Січень, як відомо, – місяць, який ми проводимо якщо не на кухні, то за столом. У зв’язку з новорічними та різдвяними святами, перший місяць року має багато вихідних. Тож, як працюватимемо в січні? Рік Півня (2017-й) зустрічатимемо в ніч з суботи на неділю. Тому вихідний день у неділю, 1 січня, буде перенесений на понеділок, 2 січня, вихідний день у суботу, 7 січня – на понеділок, 9 січня. Кабінет Міністрів вже затвердив такий графік вихідних на січень 2017 року. Загалом вихідні новорічні свята-2017 будуть тривати цілих 11 днів (разом з суботами і неділями січня).

До речі, вже відомо, якою буде головна ялинка в столиці. Її висота буде 26 метрів, а прикрасять її трьома кілометрами гірлянд, однією тисячею іграшок і 42 тисячами ліхтариків.

В якому вбранні слід зустрічати рік Півня?

Найкраща кольорова гама для зустрічі Нового 2017 року червоно-золотиста. Не захоплюйтеся декольте і прозорими тканинами – такий спосіб навряд чи приверне увагу витонченого Півня. Жіночий образ повинен складатися з акуратної коктейльної сукні червоного, жовтого, пастельних золотистих тонів, туфель на високих підборах, візуально подовжують і прикрашають жіночу ніжку, і аксесуарів в тон основному кольору. Прекрасним доповненням стануть прикраси із золота (під золото), перлів (у тому числі й штучних).

Чоловікам не обов’язково зустрічати новорічну ніч в офіційному вбранні. Але якщо він прийшов у гості під руку зі своєю благовірною, то слід відповідати. Строгий костюм зможе значно знизити рівень комфорту на такому веселому святі, але зустрічати 2017 рік в домашньому одязі або в своєму щоденному образі, буде виглядати практично аморально в очах педантичного Вогняного Півня.

 

 

Залиште свій коментар