Волонтер з міста Роздільна – Віталій Тимчик

Знайомтесь! 

Віталій народився у Німеччині в родині військового. Коли йому виповнився рік, сім’я переїхала до міста Роздільна.

До вторгнення російських окупантів на територію України, працював у КП «Роздільнянський міський водоканал» та паралельно створив громадську організацію «Розвиток сьогодення».

Люди за свої власні кошти почали реалізовувати різні проєкти для міста.

Першим став «Лікарняний парк». Усі роботи мали бути закінчені у 2022 році. Але почалася війна…

«Що таке війна – я знав ще з 2014 року. Мій батько пішов добровольцем у зону  АТО, виходив з Іловайського котла. Коли приїжджав у відпуску, розповідав, що там відбувається. На жаль, він зник безвісти. Шок від усвідомлення того, що почалася повномасштабна війна, у мене був не більше двох годин.

Морально я був готовий і знав, що паніка – погана порадниця. Тут головне, не опускати руки. Ми готувалися давати опір, якщо ворог дійде до нас. Наша громадська організація вирішила налагодити комунікацію з усіма волонтерами Роздільної та ближнього району.

Створили групу у Вайбері, де зараз налічується 1200 людей. У перші дні війни ми за списками, які нам надсилали, закуповували продукти, ліки та все, у чому потребували люди. Ми зібрали гроші та купили кілька автомобілів, тепловізори, дрони для військових та територіальної оборони. Знаю, що Україна переможе. По-іншому і бути не може. Ми повернемося до нормального життя. Але вже сьогодні в нашому місті робиться дуже багато речей для розвитку міста».

Віталій – добра та відкрита людина, завжди готовий прийти на допомогу. Каже, що його мама виховала в ньому ці якості, а батько – мужність та відповідальність перед людьми та своєю країною.

Джерело: Координаційний гуманітарний штаб Одеської області

Залиште свій коментар