Осінні перегони на Роздільнянщині

Згідно з календарним планом проведення спортивних змагань у Роздільнянському районі в 2018 році, відбулися заходи з вільної боротьби та футболу.

У сел. Лиманське пройшов районний турнір з вільної боротьби серед дітей та юнаків. Вихованці майстра спорту В.М. Бахтадзе показали добру підготовку і бажання до перемоги. Серед переможців и призерів привітання та нагороди – медалі, грамоти та грошові призи – отримали В. Редколіс, С. Скороход, Д. Саларов, М. Шумейко, О. Ісаєв, М. Павлин, С. Ворніческу, Е. Соломатін, О. Лікар, І. Шот, М. Топурія, В. Медведєв. Для кращих борців майстер-клас продемонстрував досвідчений борець Сергій Китаєв.

На районному стадіоні «Спартак» відбулися змагання на Кубок Роздільнянського району з футболу «Закриття сезону – 2918», в яких брали участь шість команд, що добре показали себе у цьому сезоні. Напружена боротьба точилася у всіх матчах на вибування.

У фіналі по пенальті бронзові призери першості – команда «Кіровець» – зуміла перемогти срібного призера «Спартак» і привезти у рідне село Калантаївку Кубок «Закриття сезону – 2018».

Третіми фінішували футболісти ФК м. Роздільна.

Команди-призери, як і кращі гравці – В. Болтнєв, А. Кулішенко та М. Попов, нагороджені грошовими призами та грамотами. Також нагороджені Кубком і грамотами чемпіон Роздільнянського району з футболу 2018 року серед юнаків команда «Кіровець» с. Калантаївка.Ця дуже сильна команда (тренер М. Дубовий) не залишила жодних шансів іншим суперникам.

Дякуємо працівникам районного стадіону «Спартак» (директор В.О. Заєць) і головному арбітру А.М. Кулакову за добре проведення останнього турніру з футболу у 2018 році.

Р.S. Нагородження дорослих команд: чемпіона району – ФК с. Ереміївка, срібного призера – «Спартак» м. Роздільна та бронзового призера «Кіровець» (с. Калантаївка) відбудеться після одужання президента ФФРР О.О. Попова.

В Роздільній пройшли дві заключні гри Першості І ліги України з футболу серед юнаків. Старші юнаки Роздільнянської ДЮСШ зуміли перемогти лідера Першості – команду «Освіта» (м. Херсон) з рахунком 2:1. Підопічні нашого тренера В. Щура зрушили гегемонію непереможених херсонців. Молодші юнаки зіграли з «освітянами» з рахунком 0:1.

Видовищний футбол дуже сподобався вболівальникам, які в дуже холодну погоду відчайдушно підтримували своїх гравців.

До відома вболівальників!

17-18 листопада в спортзалі Роздільнянського НВК № 1 відбудеться відкриття Чемпіонату України з футболу (екстра-ліга) серед юнацьких команд: збірна Роздільнянського району – «Дніпро» (м. Дніпро). Початок: 17 листопада 0 о 16.00; 18 листопада – 9.30.

Володимир ЗІМІН, начальник відділу спортивно-масової роботи РС «Спартак».

Залиште свій коментар