Навчальний рік – не за горами

Голова райдержадміністрації Сергій Приходько відвідав з робочим візитом Єреміївську сільську раду. Її голова Євгенія Ільящук розповіла про проблеми населених пунктів сільради, які потребують першочергового розв’язання, та показала результати вже проведеної роботи.


За період карантину була облаштована територія біля  Єреміївського НВК, шкільний двір став комфортнішим та затишнішим. Вже проведено заміну внутрішніх дверей та оновлено хол. Ведуться роботи з встановлення огорожі навколо закладу. Друга школа на території сільради – у селі Бурдівка. У ній найближчим часом розпочнуться роботи з оновлення фасаду будівлі, на що з районного бюджету було виділено майже 100 тис. грн, з бюджету сільради – 200 тис. грн.

  Також є потреба в облаштуванні комп’ютерного класу, якого тут й досі немає. В обох школах є спільна проблема – відсутній нормальний спортивний зал, а значить і немає умов для спортивного розвитку школярів, особливо в холодну пору року. Євгенія Володимирівна разом із Сергієм Миколайовичем обговорили можливі варіанти розв’язання цієї проблеми.
У рамках робочої поїздки було проінспектовано ділянку дороги, що сполучає Єреміївку з Бринівкою. Даний напрямок є вкрай важливим, адже ним курсує шкільний автобус, що доставляє бринівських учнів до Єреміївського НВК. Але той стан, в якому наразі знаходиться ця дорога, потребує її негайного полагодження. Тим паче, не за горами початок нового навчального року.
З метою вирішення даного питання, голова райдержадміністрації Сергій Приходько запросив представників підрядної організації ТОВ  “Меркурій-1” та дорожньої служби в Одеській області. Спеціалістам було дане доручення у найкоротший термін скласти проєктнокошторисну документацію та підрахувати вартість необхідних робіт. Як зазначила Євгенія сільська рада розглядатиме можливість  співфінансування ремонту даної ділянки дороги. Депутат районної ради Володимир Погорєлов, який взяв участь у зустрічі, зазначив, що теж долучиться до організації проведення ремонтних робіт.

 

 

Наталія БУКОВСЬКА

Залиште свій коментар