На Роздільнянщині триває капітальний ремонт автомобільної дороги

У п’ятницю, 12 листопада, в с. Кошари з робочим візитом завітали голова райдержадміністрації Сергій Приходько спільно з Роздільнянським міським головою Валерієм Шовкалюком, директором ДП “Служба місцевих доріг” в Одеській області Андрієм Сандулом та іншими.

Керівники проінспектували хід виконання капітального ремонту  автомобільної дороги загального користування місцевого значення О161930 Роздільна-Понятівка-Кошари-Знам’янка на ділянці від Понятівки до Кошар. Протяжність ділянки, що ремонтується, – понад 8 км. Виконує роботи з капітального ремонту ТОВ «Автомагiстраль-Пiвдень».

Попередньо в ході робочої поїздки до Кошар голова райдержадміністрації Сергій Приходько, міський голова Валерій Шовкалюк та директор ДП “Служба місцевих доріг” Андрій Сандул оглянули  ділянку дороги, яка у тому напрямку з’єднує Роздільну з селами, та обговорили необхідність розробки проєктно-кошторисної документації в наступному році з метою проведення ремонтних робіт від Роздільної до Понятівки. Адже від якості дорожнього покриття залежить і безпека руху. Також присутні обговорили облаштування прилеглої території.

Наш кор.

Залиште свій коментар