На Одещині СБУ виявила партію контрабандних цигарок на понад 700 тисяч гривень

Служба безпеки України викрила в Одеській області контрабандне переправлення до нашої держави партії підакцизних виробів з території сусідньої країни.
Співробітники СБУ отримали інформацію про нелегальне переміщення тютюнових виробів із закордону. Під час огляду мікроавтобусу на одному із автозаправних комплексів поблизу Одеси правоохоронці виявили 45 тисяч пачок цигарок іноземного виробництва. Продукція без товаросупровідних документів і марок акцизного збору знаходилась у багажному відділені транспортного засобу.
За оперативною інформацією, партію тютюнових виробів було незаконно переправлено через державний кордон на територію Одещини для перепродажу.
За попередніми оцінками, вартість виявленого товару становить понад 700 тисяч гривень.
Наразі транспортний засіб із контрабандною продукцією переміщено до Одеської митниці Держмитслужби для складання адміністративного протоколу про порушення митних правил за ст. 484 Митного кодексу України.
Заходи проводились спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Головного управління ДФС в Одеській області та Одеською митницею Держмитслужби під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
Управління Служби безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар