Міжнародна зустріч на теренах Роздільнянщини 

23 квітня головою райдержадміністрації Наталією Бараненко проведена зустріч з представниками компанії Wuka Trade (Ningbo) з провінції Цзянсу, Китайської народної республіки, які приїхали до Роздільнянського району з робочим візитом для ознайомлення з агропромисловим комплексом району та можливостю інвестування у його розвиток.

Зустріч проходила у теплій та діловій атмосфері. Голова райдержадміністрації Наталія Бараненко, вітаючи закордонних гостей, висловила сподівання, що партнерство, яке започатковується, є важливим етапом розвитку наших регіонів, а подальша плідна співпраця у різних галузях, зокрема, у сільському господарстві, промисловості, туризмі надасть можливість більше дізнатись один про одного, сприятиме розкриттю потенціалу нашого району на міжнародному рівні та позитивно впливатиме на позитивний імідж Роздільнянщини.

До обговорення інвестиційних можливостей району, а саме сільськогосподарськими ресурсами, виробничими потужностями, туризмом та розвитком торгівлі, долучились заступник голови райдержадміністрації Наталія Тарнавська та начальник управління розвитку та інвестицій РДА Ігор Романенко.

Наприкінці зустрічі, за давньої українською традицією, Наталія Вікторівна вручила представникам Китайської народної республіки невеличкі подарунки – українські сувеніри.

Райдержадміністрація.

 

Залиште свій коментар