Миру нам і любові!

Дорогі наші, любі жінки! Цьогорічне наше свято – дуже невеселе.  Україну топчуть своїми брудними чоботами окупанти. Палають наші міста і села, гинуть українці – і маленькі, і дорослі; гинуть наші захисники і мирне населення. Душа болить в кожної з нас за синів, чоловіків, які відстоюють мир у нашій країні; за своїх рідних і близьких, які опинилися у пеклі війни. Що говорити… Мужньо захищають Батьківщину і представниці слабкої і, водночас, такої сильної, статі – наші захисниці у військовій формі.

Навряд чи отримаємо на це свято квіти. Головне для кожної з нас – це мир в Україні, живі та здорові наші рідні і близькі. А яскраві букети прибережемо для прийдешнього Свята Перемоги!

Любі жінки! Поки лунають страшні вибухи, в наших силах допомогти нашій країні та всім нам. Є така практика – захист матір‘ю своїх дітей. Цією силою володіє кожна з нас, не важливо чи є у нас діти, чи немає. Треба в думці уявити себе ангелом-охоронцем і, розправивши крила, обійняти дітей, закриваючи їх від усяких бід.

Давайте разом зробимо такий флешмоб: поки наші воїни на передовій, усі жінки України і всі, хто хоче приєднатися, укриємо Україну своїми крилами і огорнемо словами молитов.

«Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарбе добра і життя Подателю, при-йди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші.

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (тричі).

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пресвята Тройце, помилуй нас; Го-споди, очисти гріхи наші; Владико, про-сти беззаконня наші; Святий, зглянься і зціли немочі наші імені твого ради.

Господи, помилуй (тричі).

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.

Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім‘я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Бо Твоє є Царство, і сила, і слава, Отця і Сина, і Святого Духа, нині, і по-всякчас, і на віки віків. Амінь.

Кожен, хто знаходиться зараз у біді, – чиясь дитина. Жіноча енергія дуже по-тужна!

Включіться до захисту України і світу! Миру нам і любові!

Залиште свій коментар