700 тисяч гривень на територіальну оборону з районного бюджету

Сьогодні, 7 березня, відбулось позачергове засідання сесії Роздільнянської районної ради.

Розглядалось чотири питання порядку денного. Так, за ініціативи Роздільнянської військової адміністрації на чолі з головою Сергієм Приходьком, на розгляд депутатам було винесено проєкт рішення «Про затвердження районної Програми підтримки територіальної оборони на 2022 рік. На виконання заходів даної програми з районного бюджету виділено кошти у сумі 700 тис грн.

Також депутати  підтримали звернення до президента США, Франції, канцлера Німеччини, прем’єр-міністра Великобританії, генсека НАТО, урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО за наступним текстом:

«Ми депутати Роздільнянської районної ради Одеської області, звертаємось до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Тисячі загиблих та ранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання з закриттям неба. Підтримайте звернення України до НАТО про закриття неба! Діяти потрібно негайно!»

Зазначимо, що аналогічне звернення було підписано депутатами Роздільнянської міської ради, а також проводяться збори підписів серед населення району в підтримку закриття неба над Україною.

Залиште свій коментар