Ліквідувано пожежу на міському сміттєзвалищі

18 травня 2019 року о 14.35 на пункт зв’язку ДПРЧ № 32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами районного центру горить сміттєзвалище. Через 4 хвилини на місце виклику прибув черговий караул пожежних ДПРЧ м. Роздільна. Годину знадобилося рятувальникам, щоб ліквідувати загорання.

Щороку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду спалахують пожежі на міському сміттєзвалищі, які завдають шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю мешканців районного центру, в зв’язку з чим роздільнянці пишуть скарги у різні державні інстанції.

Питання попередження загорань на сміттєзвалищі неодноразово розглядалося на комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА. Неодноразово міській раді протокольними рішеннями комісії доручалося вживати заходів з попередження загорань. На останньому засіданні комісії 24 квітня 2019 року комісія прийняла рішення Роздільнянській міській раді розглянути питання щодо можливості впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів та приведення існуючого полігону для збору твердих побутових відходів у відповідність вимогам державних стандартів та санітарних норм. Впровадження модернізації міського сміттєзвалища дозволить уникнути пожеж, а отже забезпечити роздільнянцям право на безпечну життєдіяльність.

Роздільнянський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області.

 

 

 

Залиште свій коментар