ГОРОСКОП З 28 СІЧНЯ ПО 3 ЛЮТОГО

Овен

Прислухайтеся до свого внутрішнього голоса, він обіцяє підказати вірне рішення. Рекомендується зосередитися на рутинних завданнях і продемонструвати начальству ваше вміння працювати. У вихідні обставини можуть виявитися занадто суперечливими, щоб приймати будь­які рішення. Довіртеся ходу подій. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ п’ятниця.

Телець

Сприятливий час для підвищення по службі або пошуку більш дохідної роботи.  Якщо у вас великий досвід, ви легко зробите кар’єру. Постарайтеся не нав’язувати родині свою думку, це може призвести до конфліктної ситуації.
У вихідні обстановка вдома буде заспокійливо впливати на вас. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ середа.

Близнюки

Тиждень принесе вам прекрасний настрій і забезпечить можливість для самореалізації. Будьте уважні, щоб не упустити цікаві ідеї. Кохана людина зможе порадувати вас, ви будете нею пишатися. У вихідні атмосфера в будинку буде практично ідеальною. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ четвер.

Рак

Не відкладайте справи на потім, тому що ви можете з ними легко впоратися. У вас вдалий період, будуть усі шанси добитися від будь­якого співрозмовника розуміння. Ви зможете скорити серце представника протилежної статі. У вихідні не забувайте виділити час для відпочинку.  Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ п’ятниця.

Лев

Бажано знизити темп ділового життя. Ви зможете взяти реванш пізніше, коли перед напором вашої енергії будуть неспроможні всі обмеження та перешкоди. Не варто боятися змін в особистому житті, хоча розраховувати вам доведеться тільки на власні сили. У вихідні дні все  стане на свої місця. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ понеділок.

Діва

Настає час сумнівів. Виявіть мудрість і обачність у своїх рішеннях, від цього може залежати ваша доля й долі інших людей. Це час для нових ідей і планів. Займіться саморозвитком і самовдосконаленням. Тільки не розтрачуйте одразу весь ресурс ваших сил. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

Терези

Не замикайтеся у своєму внутрішньому світі. Обговоріть з близькими людьми те, що вас хвилює. Ви можете опинитися в незнайомій обстановці, і вам знову доведеться завойовувати місце під сонцем. У вихідні будьте обережні, постарайтеся передчувати неприємності та обходити їх стороною. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ субота.

Скорпіон

Ваш оптимізм стане заставою щиросердечного спокою для вас і вашої родини. Отже, просто не зневіряйтеся в кращому, і у вас все вийде.
У вихідні ймовірна пропозиція, що дозволить поповнити ваші фінансові ресурси. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ четвер.

Стрілець

Для подолання виникаючих на вашому шляху перешкод  потрібно застосувати максимально розумну тактику. Постарайтеся не давати волю емоціям. Вихідні ­ вдалий момент для перетворення в життя ваших ідей, що стосуються змін в інтер’єрі. Тільки спершу витратьте якийсь час на пояснення ваших задумів тим, хто живе разом з вами. Сприятливий день ­ субота, несприятливий ­ середа.

Козеріг

У ваших силах змінити на краще відносини з оточуючими. Краще не вступати в суперечки, вони не принесуть нічого конструктивного. Поїздки і відрядження будуть доводі успішними. У вихідні не забувайте про близьких людей, постарайтеся приділити їм більше часу. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ субота.

Водолій

Спрямуйте свою енергію й сили не на руйнування, а на творення. При бажанні можна поборотися за справедливість, але лише мирними  засобами, вимагайте свого, але не перестарайтеся. У вихідні можливий  приємний сюрприз від близької людини. Не забудьте подякувати. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

 Риби

Ви будете занадто емоційні та нестримані. У той же час у вас з’явиться шанс згуртувати навколо себе друзів і однодумців. На роботі грядуть зміни, вам необхідно адекватно оцінити ситуацію, яка склалася, та  знайти конструктивні методи для її поліпшення. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ четвер.

 

Залиште свій коментар