Гороскоп по кожному знаку зодіаку з 11 по 17 лютого

Овен

Варто стримати бажання видавати критичні коментарі з будь­якого приводу. Вашу уїдливість запам’ятають надовго, і в потрібний момент ви можете залишитися без підтримки. У вихідні на вас чекає випробування, але ви подолаєте труднощі. Влаштуйте собі перепочинок. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ середа.

Телець

Вам знадобиться сприяння впливових знайомих і надійних друзів. Будьте активні в професійних справах, не чекайте, поки ваші досягнення хто­небудь привласнить. Рекомендується бути напоготові й не сперечатися по дрібницях. У вихідні певні труднощі будуть підстерігати вас у домашніх справах. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ вівторок.

Близнюки

При мінімумі зусиль ви зможете змінити своє життя на краще. Вас чекає здійснення багатьох бажань. Це час, коли мрії стають реальністю. Зараз буде плідною творчість, відхід від традиційних принципів, креативні ідеї. У вихідні не бійтеся вийти з зони  комфорту, зробити щось нове й несподіване. Сприятливий день ­ четвер,  несприятливий ­ п’ятниця.

Рак

Вдалий час для примирення. Щирість, доброта та щедрість принесуть вам успіх. Варто тимчасово звузити коло спілкування. Бажання почнуть здійснюватися, якщо вони не зовсім фантастичні. Спокій і тільки спокій: щоб не трапилося, не дратуйтеся. У вихідні краще утриматися від активної діяльності в будь­яких сферах. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ вівторок.

Лев

Перед вами можуть відкритися нові обрії. Можливі якісь проблеми юридичного плану, джерела яких перебувають у недавньому минулому, але з якими вдасться впоратися наприкінці тижня. Близькі люди виявлять турботу й увагу, їх допомога буде відчуватися у всьому, це буде підтримувати і радувати вас. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ четвер.

Діва

Щоб уникнути ускладнень на роботі, не намагайтеся перекласти свої справи на інших. Постарайтеся не впадати в депресію. Уміння знайти спільну мову з різними людьми обіцяє вам успіх і прибуток. У вихідні з’явиться можливість просування вперед, якщо ви прагнете щось змінити у своєму житті ­ дійте. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ п’ятниця.

Терези

Настає цікавий час, багатий різноманітними подіями. Роботи – непочатий край, є місце для реалізації нових і старих ідей. Результати будуть прямо пропорційно залежати від витрачених сил, натхнення та сумлінності. Однак намагайтеся не звалювати на себе занадто багато. Найкраще працювати в команді. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ субота.

Скорпіон

У роботі добре б зайнятися новими та невивченими напрямками. Уникайте радикальних рішень, нове повинне створюватися поступово. У вас зараз у професійній та особистій сферах досить комфортна ситуація. Ймовірні значні події у вашому  житті. У вихідні не сидіть вдома, завітайте  до друзів на вечірку. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ середа.

Стрілець

Змагання з раптовими конкурентами може поглинути  всі ваші думки, постарайтеся вчасно зупинитися. Вам нічого не треба нікому доводити, головне – упевненість у собі. Не жалкуйте сил і часу на родину. Чим більше ви віддаєте тепла й турботи, тим більше одержите самі.  Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ понеділок.

Козеріг

Не варто багато балакати, особливо про особисте. Прекрасний час для творчості й кар’єри. Ваша працездатність здивує всіх. Зосередженість і послідовність у справах буде відзначена. У вихідні будьте обережні зі спокусами й не хваліться досягненнями. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ середа.

Водолій

Море вам буде не вище коліна, труднощі тільки розохотять вас і будуть стимулом до розвитку. Ви станете занадто недовірливі, але близькі люди вам не брешуть. Можуть відбутися важливі події в сімейному  житті. У вихідні краще не метушитися й не давати порожніх обіцянок. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ понеділок.

 Риби

Ви можете досягти великих успіхів при реалізації тих  завдань, які диктуються негайною необхідністю. Тільки уникайте поспішності, робіть усе за наміченим заздалегідь планом. Зміни, яких ви так довго чекали,  не настануть без вашої активності. Якщо ви будете вневнені у власних силах, то можете розраховувати на щастя й удачу. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ четвер.

 

Залиште свій коментар