Днями роздільнянській районній лікарні виповнюється 40 років

Зі святом, наставники!

Днями нашій районній лікарні виповнюється 40 років. На сторінках газети хочемо привітати професійний та відповідальний колектив пологового відділення – ветеранів праці та наших наставників – з цим святом. Поздоровляємо також усіх своїх колег з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

Велика вам вдячність за терпіння, доброту, за ті знання, які передаєте молодим спеціалістам, за вашу професійність та талант. Завдяки вашим мудрим порадам ми набули досвіду у нашій нелегкій, але такій відповідальній справі – появі на світ маленької людини. Велике спасибі: Світлані Анатоліївні Нейченко, Лідії Михайлівні Карповій, Маргариті Вікторівні Баляндрі, Галині Григорівні Алексеєвій, Галині Петрівні Резник, Аллі Григорівні Лізогуб, Тетяні Федорівні Друзенко, Марині В’ячеславівні Рябовій, Ларисі Опанасівні Янопуло та багатьом іншим колегам, з якими нам довелося працювати. На жаль, перерахувати всіх неможливо. Бажаємо вам, шановні, миру і злагоди, щастя і добробуту, здоров’я і всіх благ. Всього вам найкращого в житті!

З шаною та повагою згадуємо медиків, які пішли у Вічність: Ніну Анатоліївну Бадьянову, Любов Іванівну Казаріну, Наталію Вікторівну Берегову, Василя Марковича Гордієнка, Павла Олександровича Каламурзу.

З найкращими побажаннями та вдячністю ваші колеги

Олена ЖЕЛЕНКОВА та Вікторія ПОЛІЩУК

 

Залиште свій коментар