Святкова казка у Яковлівці Роздільнянського району

Як завжди, на Миколая в Яковлівському Будинку культури відбулось прекрасне святкове дійство для учнів початкових класів місцевої ЗОШ та всіх малят. Яскрава захоплююча програма була підготовлена керівником БК Тетяною Айдарашвілі, разом із вчителькою початкової школи Аллою Артошиною. Справжню казку подарували діткам місцеві артисти, які дуже професійно зіграли свої ролі.

Зі словами щирих привітань та найкращих побажань перед маленькими односельцями та їх батьками виступила сільський голова Валентина Павличенко.

Це далеко не перше дійство для дітей, підготовлене у творчому тандемі Будинку культури та школи із залученням жителів села. Артистами і ведучими із задоволенням стають продавці, бібліотекарі, працівники сфери послуг, домогосподарки тощо. Така форма підготовки до свята звільняє дітей від виснажливих репетицій, дарує неповторні відчуття глядацького захвату і приємної несподіванки. Проте протягом вистави діти отримують можливість самим стати активними учасниками заходу, взявши участь у цікавих конкурсах, хороводах та веселих танцях.

Юлія ГАНГАН,

с. Яковлівка

Залиште свій коментар