Дитячі мрії здійснюються

У розпалі літо – пора довгоочікуваного відпочинку, оздоровлення, безтурботних веселощів для дітей. І кожен чекає від нього незабутніх вражень і зустрічей. Та не тільки цієї пори дітлахи можуть отримати такі  життєві блага. Існує безліч способів корисно відпочити протягом всього року. Таку можливість отримують діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та ті, що знаходяться під опікою, а також талановите школярство. І все це завдяки злагодженій роботі відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Роздільнянської райдержадміністрації на чолі з Вірою Іванівною Трачук.

Наша сім’я має статус багатодітної, і вже третій рік поспіль діти почергово відвідують дитячі центри «Молода Гвардія» (м. Одеса) та «Артек.ua» (Пуща–Водиця, Київська обл.). І кожного разу повертаються з масою позитивних емоцій, які вирують, мов цунамі, з неймовірною кількістю вражень від цікавих зустрічей, з грамотами за активну участь у заходах…

Цього багажу вистачає на цілий рік, аж до наступної поїздки. У таборах 5-разове харчування, дуже насичене активне життя, розмаїття заходів, маса гуртків за уподобаннями, тому просто не вистачає часу на гаджети, від яких батьки не можуть відірвати майже кожного школяра. Ось, наприклад, у цьому році старша дочка за час перебування у таборі «Артек.ua» відвідала Київський бал та столичний зоопарк, ходила у похід, брала участь у концерті на честь 93-річчя табору, на який були запрошені знаменитості, виборювала честь команди у черлідерських змаганнях, до них завітала група «Казка»… Це тільки частковий перелік усього цікавого, що могло статися протягом 21-го дня перебування у центрі. До того ж, це ще й особистісне зростання, виховання самостійності, вміння виявляти лідерські здібності. Якщо ж відпочинок припадає на період навчання, то у центрах проводять навчання з основних предметів, тому дитина не випадає з навчального процесу. Одним словом, повний навчально-виховний оздоровчий комплект.

Окремі слова вдячності хочеться висловити відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та його керівнику
В.І. Трачук особисто за копітку роботу, яка сприяє забезпеченню умов для інтелектуального та культурного зростання школярів, їх оздоровленню та всебічному розвитку. Саме завдяки  відповідальному та людяному ставленню працівників відділу, жодна дитина не залишилася поза увагою, бо вони не з чужих вуст знають, що немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей, і роблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю.

 З вдячністю

сім’я ШАПОВАЛОВИХ,

м. Роздільна.

 

Залиште свій коментар