«Діти просять миру»

У липні цього року учасниками чергового соціального проекту “Діти просять миру” стали 20 дітей з різних куточків України. Вони провели 10 незабутніх днів у привітному Батумі.

Метою проекту є сприяння миру в Україні та в цілому по всьому світу, а також посилення народної дипломатії  між Грузією і Україною, дружба між українськими та грузинськими дітьми.

За час проекту відбулось понад 20 різних заходів, в яких разом з організаторами, брали активну участь представники міністерств уряду Аджарії, муніципальних організацій, мерії і приватного сектора. Діти не тільки насолоджувалися теплим батумським морем, а й відвідали безліч музеїв, ознайомились з культурними та історичними пам’ятками Батумі та Аджарії. Вони побачили унікальний Національний парк Мтірала, відвідали шоу дельфінів, взяли участь у двох патріотичних заходах у сквері Шіндісі та біля пам’ятників Тарасу Шевченку і Лесі Українці. Програма була насичена, емоційна і цікава.

Даний проект майже на 100 % був волонтерським. Дуже багато людей долучилось до його організації, зокрема консул – голова місії Консульства Грузії Троніке Барікашвілі. Допоміг і головний благодійник – компанія ORBI, що є генеральним спонсором проекту. Супроводжувала українську делегацію дітей волонтер Лілія Гричулевич.

Варто зазначити, що учасником даного проекту став і роздільнянець, учень міської школи-гімназії № 1 Нікіта Тегляєв, який розповів нам про поїздку та поділився незабутніми враженнями.

Неймовірний відпочинок діти не забудуть ніколи в житті, а їхні батьки відчули справжню дружню підтримку від нашого братнього грузинського народу.

Про те, що реабілітація була досягнута, свідчать відгуки учасників проекту, які залишили діти грузинським організаторам.

 

Андрій Тегляєв.

Залиште свій коментар