Чоловік, у якого виявили коронавірус, 1995 року народження, проживає в Одесі

За даними Лабораторного центру МОЗ України ми маємо підтвердження підозри на коронавірусну інфекцію у мешканця Одеської області.

Це чоловік 1995 року народження, який наразі проживає у місті Одеса та нещодавно прибув із США. Після прибуття та при виявленні симптомів він звернувся до Одеської міської інфекційної лікарні. Там у нього були взяті всі аналізи — на грип, ГРВІ та COVID-19. Тести на грип та ГРВІ дали негативний результат.


Читайте також: Перший хворий на COVID-19 житель Одеської області прилетів з США та не самоізолювався


Далі, згідно з протоколом, тестовий матеріал хворого був направлений до референс-лабораторії у Києві, де сьогодні підтвердили наявність вірусу COVID-19.

За даними інфекційної лікарні міста Одеса, 14.03.2020 пацієнт покинув відділення, підписавши документ про самоізоляцію. У заяві він наголошує на категоричному бажанні покинути лікарню та усвідомлює всі ризики порушення правил самоізоляції протягом 14 днів. Всю відповідальність за наслідки пацієнт взяв на себе та пішов самовільно.

Цей документ є в наявності у лікарні та у правоохоронних органах. Наразі з чоловіком спілкується поліція щодо підтвердження самоізоляції та встановлення кола контактних осіб.

Максим Куций: я ще раз наголошую на необхідності дотримання суворого карантину. Лише злагоджені дії зможуть зупинити поширення інфекції на Одещині.

Джерело: Фейсбук голови Одеської ОДА Максима Куцого

Залиште свій коментар