Чи покарають винних?

У п’ятницю,  10 лютого 2017 року, близько 21.00 в Одесі на стоянці біля свого будинку у селищі Котовського був жорстко побитий голова Роздільнянської районної ради, керівник Роздільнянської районної організації «Опозиційний блок» Ф.В. Сігал.

На Фелікса Володимировича напало четверо невідомих, які завдали серію ударів по голові важким предметом. Очевидці злочину викликали швидку і поліцію. З важкою черепно-мозковою травмою і трьома зламаними ребрами Ф.В. Сігала було доставлено в реанімаційне відділення Одеської обласної клінічної лікарні.

За фактом нападу відкрито кримінальне провадження за ст. 187 КК України (розбій). У головному управлінні Нацполіціі в Одеській області запевнили, що ця справа перебуває на особистому контролі начальника Одеського головного управління Національної поліції України
Д.В. Головіна та голови Одеської облдержадміністрації М.В. Степанова. Правоохоронцям вже вдалося встановити марку і власника автомобіля, на якому зникли злочинці, що жорстоко побили Ф.В. Сігала, слідство триває. Після трьох днів, проведених у реанімаційному відділенні, голову районної ради переведено у стаціонар для подальшого лікування.

У вівторок, 14 лютого, у зв’язку з інцидентом, який стався із головою Роздільнянської районної ради Ф.В. Сігалом, було скликано оперативну нараду, за участю заступника голови районної ради С.М. Крилова, депутатів обласної, районної та міської рад. На засідання були також запрошені в.о. начальника Роздільнянського відділу поліції ГУНП в Одеській області, підполковник поліції О.Є. Кашперук та керівник Роздільнянської місцевої прокуратури, радник юстиції С.О. Стадник.

Як зазначив, Олег Євгенович на даний час тривають слідчо-оперативні дії та відпрацьовуються усі можливі версії, що  призвели до здійснення правопорушення. Він також додав, що справа передана до слідчого управління ГУНП в Одеській області, з яким підтримується постійний зв’язок та налагоджена співпраця.

До присутніх також звернувся заступник голови районної ради С.М. Крилов, який висловив обурення щодо вчиненого злочину та наголосив на необхідності об’єднатися задля стабільності в районі (звернення додається). Крім того, із аналогічним листом до Генеральної прокуратури та Нацполіції України звернулись й депутати різних рівнів від ПП “Опозиційний блок” (лист додається).

Звернення

Шановні мешканці Роздільної та району!

Депутатський корпус Роздільнянської районної ради та місцеві громади нашого району вкрай обурені злочином, який стався 10 лютого 2017 року, а саме замахом на життя голови районної ради Фелікса Володимировича Сігала.

Ми, громадяни України, можемо бути різними за національними ознаками, релігійними та політичними уподобаннями, але це не дає жодного права робити замах на життя людини. В першу чергу, слід керуватися силою права, аніж правом сили. Нехтування нормами людської етики, моралі, нелюдського ставлення до чужого життя не має жодного виправдання.

Тому звертаюсь до депутатського корпусу Роздільнянського району, політичних сил та всіх інших громадян, яким небайдужа доля Роздільнянського району, із закликом відкинути наші політичні розбіжності, припинити суперечки і об’єднатися навколо спільної мети – допомогти повернути стабільність у Роздільнянський район та забезпечити соціальний добробут нашим людям. Ми всі хочемо жити в спокійному районі, та маємо надію, що подібні інциденти більше не повторяться.

Крім цього, звертаюсь до правоохоронних органів із проханням забезпечити об’єктивне та всебічне розслідування даного факту у найкоротші терміни, про результати розслідування повідомити районну раду та громадськість Роздільнянського району.

С.М. КРИЛОВ, заступник голови Роздільнянської районної ради.

 

до Генерального прокурора України Ю.В. Луценка та Міністра внутрішніх справ А.Б. Авакова

Шановні Юріє Віталійовичу
та Арсене Борисовичу!

Фракція «Опозиційний блок» у Роздільнянській районній раді Одеської області, політрада та члени територіальної організації політичної партії вкрай обурені злочином, який стався 10 лютого цього року в м. одеса. Трагічний збіг обставин чи зловмисно спланована акція призвели до каліцтва голови Роздільнянської районної ради та керівника районної організації політичної партії «Опозиційний блок» Фелікса Володимировича Сігала.

Попрання норм людської етики, моралі, нелюдське ставлення до чужого життя не має жодного виправдання. Ми розцінюємо цей ганебний вчинок як політичне переслідування конкретної особи та порушення демократичних прав та свобод громадян.

Звертаємось до правоохоронних органів та органів прокуратури негайно, в терміни, згідно з чинним законодавством України, задіяти всі можливі методи для виявлення та оприлюднення прізвищ злочинців, що скоїли цю жахливу нелюдську трагедію.

Користуючись правом, наполягаємо постійно інформувати нас про хід розслідування злочину.

депутати Роздільнянської районної ради сьомого скликання, члени фракції «Опозиційний блок».    

 

Залиште свій коментар