День виводу військ з Афганістану

У 1989 році, 15 лютого  радянські війська залишили державу Афганістан. Так скінчилася 10-річна війна, в якій колишній Радянський Союз втратив понад 15 тисяч своїх громадян. І зрозуміло, що День виводу військ з Афганістану – це і свято ветеранів афганської війни, і день пам’яті та скорботи за всіма загиблими воїнами-інтернаціоналістами.

15 жовтня в м. Роздільна біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг, в якому взяли участь представники влади, депутати різних рівнів, громадськості, установ та організацій Роздільнянщини. Також за загиблими відбулася панахида у Свято-Миколаївському храмі.

В понеділок, 13 лютого в Роздільнянському історико-краєзнавчому музеї відбулася зустріч воїнів-афганців з Роздільної з учнями 7-х класів ЗОШ № м. Роздільна. Директор музею В.М. Шняга розповіла про той період у світовій історії, який забрав життя п’ятьох наших земляків. Інтернаціоналісти – голова спілки ветеранів Афганістану В.І. Подгородецький та М.М. Поточний – розповіли дітям про нелегкі роки, проведені в Афгані, та закликали школярів гарно вчитися та шанувати свою Батьківщину.

роздільна музей

 

Залиште свій коментар