Пишаємось нашим земляком-волонтером

Нещодавно ми розповідали про поїздку в зону АТО роздільнянських волонтерів. В Авдіївку було відправлено три автомобілі Олександра Зубарєва з провізією, яку збирали мешканці нашого району. Навіть після того, як три автівки були вщент завантажені та готові до відправки, до райвійськкомату продовжували йти люди, які зносили все необхідне – продукти, одяг, ліки… Вся ця провізія зберігалася у райвійськкоматі.  Її вже завантажили, і в п’ятницю, 17 лютого, вранці вона відправиться в зону проведення антитерористичної операції. І знову ж таки, доставляти її буде відомий роздільнянський волонтер О. Зубарєв.

Незважаючи на те, що після минулої поїздки Олександр потрапив у лікарню, вже через кілька днів він знову був готовий поспішати на допомогу. Волонтеру повідомили про те, що у Волновасі перебувають багато біженців з Авдіївки, і вони дуже потребують продуктів харчування. Саме туди і направляється Олександр.

Це, дійсно, безстрашний чоловік, який, ризикуючи власним життям та здоров’ям, рятує від холоду та голоду мешканців сходу нашої країни. Він не відкладає поїздку на пізніше, поспішає туди, бо хвилюється, що надворі мороз (а в східному регіоні він міцніший), і людям набагато важче виживати в умовах такого холоду.

Поки працівники райвійськкомату завантажували мікроавтобус, О. Зубарєв розповів про свою волонтерську діяльність. Розповів зовсім трохи, бо по своїй натурі він дуже скромна людина.

– Ось вже три роки я двічі на місяць відправляюсь з гуманітарною допомогою у зону АТО, де вже маю чимало друзів, справжніх друзів. Не раз доводилося потрапляти під обстріли, але з Божою поміччю все обходилося. Мене завжди підтримують друзі та рідні. Пишаюся своїми дітьми (їх у мене 13: 12 проживають в Америці, а один син – в Одесі), які постійно допомагають як товарами, так і грошима. Адже кожна поїздка вартує нині чималих коштів. Протягом трьох років витрачено понад 2 мільйони гривень. Ми возимо тільки якісні продукти.

Вдячний районній владі та райвійськкомату, які дуже  допомагають і сприяють нам у волонтерській роботі. Мешканці Авдіївки передавали всім роздільнянцям слова подяки за допомогу, адже все, що ми привезли минулого разу, стало у нагоді. Бо там, повірте, потрібно все…

Олександр розповідав про все це з великим запалом у голосі. Одразу було зрозуміло: ця людина отримує від волонтерської діяльності море задоволення. Тож, бажаємо доброї дороги та щасливого повернення земляку, яким пишаємось. Хай береже Вас Бог!

Відео про завантаження гуманітарної допомоги:

Юлія ГАНГАН.                               

Залиште свій коментар