Безкоштовні  путівки на відновлення здоров’я

Такі путівки в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів надаються за рахунок коштів Фонду соціального страхування

Зокрема, Роздільнянська  міжрайонна виконавча дирекція Одеського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  інформує застрахованих  осіб, які працюють за основним місцем роботи,  про те, що після тривалого лікування у стаціонарах медичних закладів  вони  мають можливість одержати безкоштовні путівки на відновлювальне лікування в умовах санаторно-курортних закладів. Відновлювальне лікування – це продовження стаціонарного лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із спеціальним обладнанням та висококваліфікованим медичним персоналом, за профілями лікування.

Щоб отримати таку путівку потрібно звернутися до  лікаря,  який  за  наявністю медичних  показань, надає свої пропозиції та всі відповідні документи до комісії з медичного відбору і направлення на відновлювальне лікування. Така комісія функціонує у лікувально-профілактичному закладі і саме вона приймає рішення щодо направлення чи не направлення застрахованої особи на реабілітацію. Мешканці Одеської області направляються  до відбіркових комісій  Одеської  обласної  клінічної  лікарні,  (м. Одеса, вул. Заболотного, 26), та Одеського  обласного кардіологічного диспансеру  (м. Одеса, вул. Заболотного, 32).

Відбіркова комісія Одеської обласної клінічної лікарні  та кардіологічного диспансеру   приймає рішення щодо відновлювального лікування хворих після ортопедичних операцій, після гострих церебральних порушень, після оперативного втручання на органах травлення, порушень обміну речовин, порушень перебігу вагітності, лікування хворих після гострого інфаркту міокарда, операцій на серці.

Для одержання путівки на реабілітацію в санаторно-курортному  закладі  застрахована особа прибуває з документами:

  1. Довідка страхувальника з місця роботи, першу частину якої заповнює страхувальник (роботодавець), де зазначається інформація про місце роботи , посаду застрахованої особи та реквізити організації. Заповнена частина довідки закріплюється підписами ( директор, бухгалтер і голова комісії із соціального страхування) та печаткою установи; другу частину довідки заповнює районний відділ  Фонду соціального страхування з тимчасової  втрати  працездатності,  у якому  на обліку знаходиться організація, де працює застрахована особа.
  2. Виписний епікриз з історії стаціонарного хворого, завірений лікарсько-консультативною комісією (ЛКК).
  3. Відкритий листок непрацездатності.

Путівки до реабілітаційних відділень санаторіїв видаються застрахованим особам безкоштовно, оскільки повну вартість лікування оплачує Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Щодо переліку санаторно-курортних закладів, на базі яких функціонують реабілітаційні відділення та по іншим питанням можна звертатись до Роздільнянської  міжрайонної виконавчої дирекції Фонду за адресою : м.Роздільна, вул.Муніципальна,19  або  за телефоном 5-00-42.

 Директор Роздільнянської  міжрайонної виконавчої дирекції  Сюмак Тетяна Іванівна.

Залиште свій коментар