Вшанували людей «серйозного віку»

У Будинку культури № 1 смт Лиманське вшанували людей «серйозного віку». Щасливі бабусі та дідусі очікували на виступи онуків та правнуків, бо за віком артисти їм годяться за них. Гарно оформлена сцена – осінніми листочками, стрічкою та у центрі намальованою сім’єю – одразу додала відповідного настрою. І ні погода, ні артисти не підвели – свято вийшло чудовим, веселим.

Нещодавно з’явився у БК № 1 новий музичний керівник і результат приголомшений: з’явилося багато нових дитячих колективів («Пролісок», «Гармонія», «Промінчик», «Молоді голоси»), які чудово виконували пісні для гостей. Утвердив свою позицію та популярність жіночій вокальний гурт «Берегиня», адже і співають чудово, завзято та мелодійно, заводять увесь зал. Кожен виступ та свято – це душа вкладена у сценарій, це багатогранність відкриття теми, це погляд з різних проекцій на сучасний лад.

До слова був запрошений голова місцевого ветеранського осередку А. І. Синельніков, який нагадав присутнім у залі гостям зі срібними скронями їх важку, відповідальну, трудову діяльність. І всі, хто слухав, зі сльозами на очах були вдячні за почуте. З гарними словами на подяку до слова запросили заступника селищного голови С.М. Кукурузу, який  висловив вітання та побажання. Це не єдине,чим порадувала селищна рада. Вони організували святкові ласощі для бабусь та дідусів.

Вкотре привітали присутнього Ф.К. Міхєєва, який відсвяткував своє 90-річчя. Після музичного подарунка – пісні, яка лунала на його честь, у виконанні В. Леверовської , дідусь, як справжній кавалер, поцілував виконавиці руку. Порадували своїм виступом вихованці дитячого садочка. Дітки вийшли на сцену гарні, у червоних капелюшках грибочків. Дуже ритмічний танець з халабубом виконали дівчатка. Присутні ніби самі підтанцьовували. Ведучі Михайлик та Каринка сподобались тим, що і свято вели, і пісні співали. Порадувала своїм виступом екс-директор БК № 1 М.І. Кравець, яка декламувала  гуморески «в ролях». Хочеться сказати, що зміну вона собі підготувала гідну – Микола Маковійчук вправно виконує свої обов’язки. Клуб функціонує на всю силу: всюди охайно, все вправно, полагоджено своєчасно. Біля БК з ранньої весни до пізньої осені буяють квіти. Все і всі на своїх місцях.

Кульмінацією свята був святковий стіл. Ще у Будинку культури довго лунали пісні, сміх, розмови, і всі розуміли, що ті, для кого влаштували свято, були щасливі.

О. Мелешко, смт Лиманське.

 

 

Залиште свій коментар