АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 22 – 28 лютого

ОВЕН (21.03-20.04)

Ви поринете в безперервний потік важ- ливих і невідкладних справ, вибирайте з них першочергові. У вихідні можете розсерди- тися на незадоволені вирази на обличчях близьких, не приймайте близько до серця їх бурчання. Сприятливий день – вівторок, несприят- ливий – четвер.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Якщо ваші партнери роблять крок назустріч, то не обов’язково шукати в цьому підступ. Можуть зробити ділові пропозиції, які дозволять піднятися на черговий щабель службових сходів. Гарний час для початку ремонту. Вихідні гарні для гармонічного розв’язання проблем і вдалі для корисних знайомств. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

На вас чекають позитивні зміни одразу в декількох сферах життя. Потрібно просто вірити й чекати. Ваш досвід і майстерність зроблять сприятливе враження на колег по роботі. В особистому житті можливі просто неймовірні події, ви точно на шляху до свого щастя. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

РАК (22.06-22.07)

Більше розсудливості й рішучості, і ви до- сягнете бажаної мети. Життя буде бити ключем, хоча більшість своїх планів доведеться в корені переглянути. Спробуйте не кидати слів на вітер, щоб не підірвати свій авторитет. Вихідні бажано присвятити спілкуванню з близькими. Для вас будуть важливі зустрічі з друзями та активний відпочинок. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

 ЛЕВ (23.07-23.08)

Захопленість роботою завжди похвальна. Намагайтеся бути поблажливішими до друзів і колег. Не забувайте про домашні справи, інакше пізніше не зможете з ними впоратися. Ви можете відчути в родині деяку емоційну напругу, спробуйте звести її до мінімуму. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

 ДІВА (24.08-23.09)

Ваш переможний наступ на кар’єрному поприщі продовжиться з потроєною силою. Не намагайтеся осягнути неосяжне. Налаштуйтеся на важливі події. У вихідні будьте обережні, побоюйтеся інтриг і підлості. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Не затівайте нічого нового, а просто впорядкуйте все старе, позбудьтеся дурних думок про людей і життя в цілому. Спробуйте менше розповідати про свої плани, тому що доброзичливці щиро захочуть допомогти, але можуть зіпсувати всю справу. Впевненість у своїх силах призведе вас до бажаного успіху. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

На вас чекає солідний прибуток і цікаві ділові пропозиції. Ініціативність і рішучість принесуть вам матеріальне благополуччя. Важливо вірити в любов і не приховувати своїх почуттів. У вихідні ви з легкістю все подолаєте й досягнете бажаної мети. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Можливий емоційно напружений тиждень. Усі ваші досягнення будуть пов’язані з подо- ланням труднощів. Живіть сьогоденням, радійте негайним подіям. Щось гарне неодмінно трапиться! Ваші близькі вже забули, коли ви відпочивали всі разом, подаруйте їм і собі це задоволення. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

 КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Тиждень обіцяє бути легшим за попередній. Пам’ятайте, впертістю ви навряд чи досягнете бажаних результатів. Вихідні зажадають від вас спокою і раціонального мислення. Не піддавайтеся негативним емоціям. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Досить напружений період. Вам дове- деться розділити ділові й особисті стосунки та трохи утихомирити свій запал. Будь-яке необережне слово може стати причиною сварки. Якщо у вихідні вам захочеться змін або перестановок у домашньому інтер’єрі, не відмовляйтеся від цієї ідеї, результат обіцяє бути гарним. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

РИБИ (21.02-20.03)

Цікава робота буде позитивно впливати на ваш настрій, а от якщо будете лінуватися, то і в депресію впасти недовго. Прислухайтеся до порад близьких, вони допоможуть вам вирішити навіть тупикові питання. Плануйте рішучі дії, не упускайте свій шанс, використовуйте вдалий час. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Залиште свій коментар