СКІЛЬКИ ПЛАТИТИМУТЬ ЗА ВОДУ РОЗДІЛЬНЯНЦІ

Про тарифи на водопостачання говорили на спільному засіданні всіх постійних комісій міської ради та представників КП «Роздільнаміськводоканал».

Тарифи – одне з найболючіших питань для кожного українця, особливо, коли в гаманці – копійки. Лише нещодавно пройшла низка акцій по всій країні проти підвищення тарифів на газ та електрику. Якщо вплинути на зниження вартості газу вдалося, то на електроенергію – ні. А як всім відомо, підвищення тарифу на передачу електроенергії дає поштовх для подорожчання усього спектру комунальних послуг для населення.

Наразі перед комунальним підприємством «Роздільнаміськводоканал» постало питання щодо необхідності підвищення тарифів на водопостачання для жителів м. Роздільна. Діючі тарифи не покривають витрат, пов’язаних з виробництвом послуг, що призводить до збитковості підприємства. Це, в свою чергу, негативно відобразиться на стані систем централізованого водопостачання, якості надання послуг споживачам, функціонуванні підприємства в цілому.

Саме з метою проведення обговорення питання коригування тарифу на водопостачання й було скликано спільне засідання всіх постійних комісій міської ради та представників водоканалу.

Заступник директора КП «Роздільнаміськводоканал» Олександр Сичук озвучив структуру запропонованого тарифу та його економічне обґрунтування (розрахунок зміни тарифу на централізоване водопостачання був опублікований у газеті «Вперед» № 4 від 29 січня 2021 року).

Деталі читайте в друкованій версії газети «Вперед» від 19 – 25 лютого.

Залиште свій коментар