40 малюків народилося протягом листопада

Протягом листопада у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 20 дівчаток і 18 хлопчиків. Трохи більше, ніж минулого місяця. Динаміка позитивна! Так тримати! Сподіватимемось на нашу Перемогу і такий довгоочікуваний мир в Україні, а тоді вже й поповнення нашого українського роду, якому нема переводу.

І цього разу дівчатка вибороли першість за кількістю новонароджених, хоча й не набагато. Та й у вазі лідирують: найбільша дівчинка має вагу 4 кг 700 г, а найменшенька народилася з вагою 2 130 кг.

Війна приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо у нашу армію, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

Наш кор.

Коментарі

  • Маргарита

    Ну и хорошо. Я всегда плачу вовремя, меня устраивают условия которые тут оставить заявку на займ

  • Мария

    Информация очень интересная. На самом деле микрозайм это совсем не страшно, и проценты там невысокие, если конечно вовремя вернуть долг, я вот тут оформляю если нужно оформить деньги через интернет и никогда проблем не возникает

Залиште свій коментар